Rekomenduojama vaizdo konferencijų įranga

Web kameros, HD Kameros, Ausinės ir Konferencijų kambario mikrofonai

Garso perdavimas

Plačiau: www.tenesys.com


Vaizdokonferencijos.lt daugiašalė vaizdo konferencijų paslauga veikia su betkuria Windows bei Mac OS X suderinama periferine įranga.

Šiame tinklapyje pateikiame mūsų rekomenduojamos įrangos trumpus aprašymus. Šią įrangą Jūs galite įsigyti iš mūsų arba betkurio kito techninės įrangos pardavėjo.

Ar verta prisirišti prie vieno gamintojo įrangos?
Vaizdokonferencijos.lt yra suderinama su visa standartine kompiuterine audio bei video konferencine įranga. Jūs galite naudoti, ką norite. EasyVideoConf yra nepriklausoma nuo periferinės įrangos gamintojo ir automatiškai parenka aukščiausią vaizdo kokybę, kuri įmanoma atsižvelgiant į kameros technines galimybes bei turimą interneto ryšio pralaidumą.

Jūs galite naudoti įprastas web cameras, konferencijų kambario pan-tilt-zoom (PTZ) kameras, aukštos rezoliucijos (High Definition – HD), PK ir nešiojamų kompiuterių įntegruotas kameras ir netgi gali būti konferencijos dalyvis be kameros tuo pat metu. Naudodami EasyVideoConf paslaugą jūs galite užmegzti konferencinį ryšį su betkuo pasaulyje turinčiu tinkamą kompiuterį bei interneto ryšį.

Naudodamiesi EasyVideoConf funkcijomis Jūs galite bendrauti bei keistis duomenimis taip kaip niekada negalėtųmėte naudodamiesi tipiniais vaizdo konferencijų sprendimais.